Eesti sportlaste medalivõidud rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt
Tüüp | Koht | Nimed | Spordiala | Võistlusala | Kuupäev | Ind/Vst | OM/om/M |
---|---|---|---|---|---|---|---|
MM | 1 | Ranno Rumm (Kite Team Estonia) | Purjetamine | Purisuusatamine: Lohede kursisõit | 15.03.2024 | Ind | M |
MM | 1 | Karl Henrik Loik (NYCS) | Purjetamine | Purisuusatamine: Purjelauakelkude lühirajaslaal.. | 16.03.2024 | Ind | M |
MM | 1 | Johanna Lukk (NYCS) | Purjetamine | Purisuusatamine: N Purjelauakelkude lühirajasla.. | 16.03.2024 | Ind | M |
MM | 1 | Stefan Arand (Tallinna VMK) | Veemootorisport | Klass S3 | 12.05.2024 | Vst | M |
MM | 1 | Mattias Reinaas (Kohila MK) | Veemootorisport | Jetisport: Ski GP4 | 23.06.2024 | Ind | M |
MM | 1 | Karl Kesküla (BRP RT) | Veemootorisport | Jetisport: Runabout GP4 | 23.06.2024 | Ind | M |
MM | 1 | Mattias Siimann (BRP RT) | Veemootorisport | Jetisport: Runabout GP2 | 23.06.2024 | Ind | M |
MM | 1 | Mattias Reinaas (Kohila MK) | Veemootorisport | Jetisport: Ski GP2 | 23.06.2024 | Ind | M |
MJ | 1 | Leo Muiste (Viljandi SõK) | Sõudmine | Sisesõudmine: Mehed (500 m) | 23.02.2024 | Ind | M |
MJ | 1 | Karl Henrik Loik (NYCS) | Purjetamine | Purisuusatamine: Purjelauakelkude kursisõit | 15.03.2024 | Ind | M |
MJ | 1 | Sigrid Kapanen (Kondor Fight Club) | Muay thai | N kuni 63,5 kg | 09.06.2024 | Ind | M |
MJ | 1 | Olle Ilmar Jaama (OK Peko) | Orienteerumine | Suusaorienteerumine: M Sprint | 23.01.2024 | Ind | M |
MJ | 1 | Olle Ilmar Jaama (OK Peko) | Orienteerumine | Suusaorienteerumine: M Tavarada | 24.01.2024 | Ind | M |
MJ | 1 | Timo Kudre (OK Peko) Chris Marcus Krahv (Otepää SK) Olle Ilmar Jaama (OK Peko) | Orienteerumine | Suusaorienteerumine: M Teade | 27.01.2024 | Vst | M |
MJ | 1 | Doris Meinbek (Viljandi SõK) | Sõudmine | Sisesõudmine: Naised (500 m) | 23.02.2024 | Ind | M |
MJ | 1 | Doris Meinbek (Viljandi SõK) | Sõudmine | Sisesõudmine: Naised | 24.02.2024 | Ind | M |
MN | 1 | Johanna Lukk (NYCS) | Purjetamine | Purisuusatamine: Purjelauakelkude kursisõit | 15.03.2024 | Ind | M |
MN | 1 | Johanna Lukk (NYCS) | Purjetamine | Purisuusatamine: Purjelauakelkude lühirajaslaal.. | 16.03.2024 | Ind | M |
MN | 1 | Laura Marii Taggu (Pärnu JK) | Purjetamine | N Zoom8 | 12.07.2024 | Ind | OM |
MN | 1 | Mart Väljamäe (Tartu MLK) | Mudellend | Vabalend: F1A | 10.08.2024 | Ind | M |
MN | 1 | Aron Poolma (Pärnu JK) | Purjetamine | Jääpurjetamine: Ice-Optimist | 07.02.2024 | Ind | M |
MN | 1 | Ander-Hubert Lauri (SK Propstars) | Veemootorisport | Jetisport: Ski GP3 | 21.07.2024 | Ind | M |
EM | 1 | Anette Russ (Pärnu TKD) | Taekwondo (ITF) | N Kompleksharjutus. II dan | 18.04.2024 | Ind | M |
EM | 1 | Olari Perlin (Tartu Kulturismi ja Fitnessi Klubi) | Kulturism ja fitness | M Klassikaline kulturism. Üle.. | 02.05.2024 | Ind | M |
EM | 1 | Anastassia Toikka (Sparta SS) | Kulturism ja fitness | N Wellness fitness. Kuni 163 c.. | 05.05.2024 | Ind | M |
EM | 1 | Kärol Soodla (Tartu Kalevi VMK) | Veemootorisport | GT-30 | 09.06.2024 | Ind | M |
EM | 1 | Johannes Erm (SK Leksi 44) | Kergejõustik | M kümnevõistlus | 11.06.2024 | Ind | OM |
EM | 1 | Irina Embrich (VK IREM) | Vehklemine | N epee (individuaalne) | 18.06.2024 | Ind | OM |
EM | 1 | Eneli Jefimova (Kalevi UK) | Ujumine | N 100 m rinnuli | 19.06.2024 | Ind | OM |
EM | 1 | Joonas Lember (Tallinna VMK) | Veemootorisport | F-125 | 21.07.2024 | Ind | M |
EM | 1 | Rain Teder (Nõmme Huvikool) | Automudelisport | Kiirusmudelid: Klass 1 / 1,5 cm³ | 28.07.2024 | Ind | M |
EM | 1 | Tiit Luman (Nõmme Huvikool) | Automudelisport | Kiirusmudelid: Klass 4 / 5,0 cm³ | 28.07.2024 | Ind | M |
EJ | 1 | Angus Aarna Ant (Pärnu JK) | Purjetamine | Jääpurjetamine: DN | 10.02.2024 | Ind | M |
EJ | 1 | Leo Muiste (Viljandi SõK) | Sõudmine | Sisesõudmine: Mehed (500 m) | 23.02.2024 | Ind | M |
EJ | 1 | Eliise Mikomägi (Tartu ÜASK) | Jõutõstmine | N kuni 76 kg | 09.05.2024 | Ind | M |
EJ | 1 | Robyn Paulberg (SK Leo) | Sumo | M kuni 92 kg | 25.05.2024 | Ind | M |
EJ | 1 | Doris Meinbek (Viljandi SõK) | Sõudmine | Sisesõudmine: Naised (500 m) | 23.02.2024 | Ind | M |
EJ | 1 | Doris Meinbek (Viljandi SõK) | Sõudmine | Sisesõudmine: Naised | 24.02.2024 | Ind | M |
EJ | 1 | Mariette Liigend (MK Juhan) | Sumo | N Absoluutkategooria | 24.05.2024 | Ind | M |
EJ | 1 | Anna Altrov (Uku Kuusk PSK) Rael Natali Ets (Uku Kuusk PSK) | Purjetamine | N RS Feva | 28.06.2024 | Vst | OM |
EN | 1 | Gerli Endrekson (Viljandi SõK) | Sõudmine | Sisesõudmine: Naised (500 m) | 24.02.2024 | Ind | M |
EN | 1 | Merily Väster (SK Nipi) | Sumo | N kuni 75 kg | 23.06.2024 | Ind | M |
EN | 1 | Marek-Adrian Mäsak (Tallinna Spordiakadeemia) | Judo | M üle 90 kg | 29.06.2024 | Ind | OM |
EN | 1 | Eneli Jefimova (Kalevi UK) | Ujumine | N 100 m rinnuli | 07.07.2024 | Ind | OM |
EN | 1 | Tristan Konso (KJK ViKe) | Kergejõustik | M kümnevõistlus | 21.07.2024 | Ind | OM |
EN | 1 | Remo Maripuu (Pärnu JK) | Purjetamine | Jääpurjetamine: Ice-Optimist | 09.02.2024 | Ind | M |
EN | 1 | Eva Mägi (Saaremaa MS) | Purjetamine | Jääpurjetamine: N Ice-Optimist | 09.02.2024 | Ind | M |
EN | 1 | Timur Silin (Hvarang ITF) | Taekwondo (ITF) | M Kahevõitlus üle 70 kg | 21.04.2024 | Ind | M |
EN | 1 | Merily Väster (SK Nipi) | Sumo | N Absoluutkategooria | 22.06.2024 | Ind | M |
EN | 1 | Evelina Roosi (SK Buffen-Do) Merily Väster (SK Nipi) Kärol Tamson (RJK Ramm) Helerin Põder (SK Eesti Karud) | Sumo | Naiskonnad | 22.06.2024 | Vst | M |
EN | 1 | Marten Annuk (RJK Ramm) Uku Troi Raudnagel (MK Leo) Marten Seidelberg (SK Ookami) Hüüd-Keerit Truuverk (SK Ookami) | Sumo | Meeskonnad | 22.06.2024 | Vst | M |
EN | 1 | Revo Maimre | Piljard | Piljard: M 9-palli | 30.07.2024 | Ind | M |
MM | 2 | Marie Kaldvee Harri Lill | Kurling | Segapaarid | 27.04.2024 | Vst | OM |
MM | 2 | Annemarie Randla (Vihur Jetsport) | Veemootorisport | Jetisport: Runabout Ladies GP4 | 23.06.2024 | Ind | M |
MM | 2 | Rene Suuk (Tallinna VMK) | Veemootorisport | GT-30 | 21.07.2024 | Ind | M |
MJ | 2 | Leo Muiste (Viljandi SõK) | Sõudmine | Sisesõudmine: Mehed | 24.02.2024 | Ind | M |
MJ | 2 | Olle Ilmar Jaama (OK Peko) | Orienteerumine | Suusaorienteerumine: M Lühirada | 25.02.2024 | Ind | M |
MJ | 2 | Kaarel Kiiver (Tartu ÜASK) | Sõudmine | Sisesõudmine: Mehed | 24.02.2024 | Ind | M |
MN | 2 | Gerli Endrekson (Viljandi SõK) | Sõudmine | Sisesõudmine: Naised | 23.02.2024 | Ind | M |
MN | 2 | Gerli Endrekson (Viljandi SõK) | Sõudmine | Sisesõudmine: Naised (500 m) | 24.02.2024 | Ind | M |
MN | 2 | Jakob Kulbin (SK Biathlon) | Laskesuusatamine | M 12 km ühisstardist | 29.02.2024 | Ind | OM |
MN | 2 | Mia Maria Lipsmäe (Uku Kuusk PSK) | Purjetamine | N Zoom8 | 12.07.2024 | Ind | OM |
MN | 2 | Mart Väljamäe (Tartu MLK) | Mudellend | Vabalend: F1P | 10.08.2024 | Ind | M |
MN | 2 | Remo Maripuu (Pärnu JK) | Purjetamine | Jääpurjetamine: Ice-Optimist | 07.02.2024 | Ind | M |
MN | 2 | Katarina Sepp (Vihur Jetsport) | Veemootorisport | Jetisport: Runabout GP4 | 21.07.2024 | Ind | M |
EM | 2 | Marten Liiv (Adavere SK) | Kiiruisutamine | M 500 m | 07.01.2024 | Ind | OM |
EM | 2 | Aleksandr Selevko (IK Kristalluisk) | Iluuisutamine | Meeste üksiksõit | 12.01.2024 | Ind | OM |
EM | 2 | Ilja Makarov (Katleri TKD) | Taekwondo (ITF) | M Jõutest | 20.04.2024 | Ind | M |
EM | 2 | Margit Kuuse (Kristina Koroljak SK) | Kulturism ja fitness | N Acrobatic fitness. Üle 163 c.. | 03.05.2024 | Ind | M |
EM | 2 | Mari Oks | Kulturism ja fitness | N Fitness challenge. Gold stan.. | 03.05.2024 | Ind | M |
EM | 2 | Anžela Voronova (Kaitseliidu LSK MäLK) | Laskesport | N 300 m Vabapüss, 60 lasku lam.. | 22.05.2024 | Ind | om |
EM | 2 | Anžela Voronova (Kaitseliidu LSK MäLK) Karina Kotkas (Kaitseliidu LSK MäLK) Ljudmila Kortšagina (Kaitseliidu LSK MäLK) | Laskesport | N 300 m Vabapüss, 60 lasku lamades... | 22.05.2024 | Vst | om |
EM | 2 | Erik Suuk (Tallinna VMK) | Veemootorisport | GT-30 | 09.06.2024 | Ind | M |
EM | 2 | Matthias Männikov (Nõmme Huvikool) | Automudelisport | Kiirusmudelid: Klass 3 FEMA / 3,5 cm³ | 28.07.2024 | Ind | M |
EM | 2 | Arco Aria (Nõmme Huvikool) | Automudelisport | Kiirusmudelid: Klass 4 / 5,0 cm³ | 28.07.2024 | Ind | M |
EM | 2 | Tarmo Pärna (Powerlifting4U) | Jõutõstmine | M üle 120 kg | 11.08.2024 | Ind | M |
EJ | 2 | Karl Ader (Saaremaa MS) | Purjetamine | Jääpurjetamine: DN | 10.02.2024 | Ind | M |
EJ | 2 | Julija Varšavskaja (SK Narva Vikingid) | Sõudmine | Sisesõudmine: Naised (500 m) | 23.02.2024 | Ind | M |
EJ | 2 | Leo Muiste (Viljandi SõK) | Sõudmine | Sisesõudmine: Mehed | 24.02.2024 | Ind | M |
EJ | 2 | Merilii Jalg (Jõgeva KK) | Kabe | Rahvusvaheline kabe: G26 Naised (kiirkabe) | 20.04.2024 | Ind | M |
EJ | 2 | Merilii Jalg (Jõgeva KK) | Kabe | Rahvusvaheline kabe: G26 Naised (välkkabe) | 21.04.2024 | Ind | M |
EJ | 2 | Xsander Solbaja (Sumotori) | Sumo | M üle 115 kg | 25.05.2024 | Ind | M |
EJ | 2 | Mariette Liigend (MK Juhan) | Sumo | N üle 80 kg | 25.05.2024 | Ind | M |
EJ | 2 | Mariette Liigend (MK Juhan) | Sumo | N Absoluutkategooria | 25.05.2024 | Ind | M |
EJ | 2 | Kaarel Kiiver (Tartu ÜASK) | Sõudmine | Sisesõudmine: Mehed | 24.02.2024 | Ind | M |
EJ | 2 | Alexandra Tšaplõgin | Kulturism ja fitness | N Bikinifitness. Kuni 166 cm | 03.05.2024 | Ind | M |
EJ | 2 | Andrias Sepp (Pärnu JK) Liise Väliste (Pärnu JK) | Purjetamine | 470 | 28.07.2024 | Vst | OM |
EN | 2 | Gerli Endrekson (Viljandi SõK) | Sõudmine | Sisesõudmine: Naised | 23.02.2024 | Ind | M |
EN | 2 | Mia Maria Lipsmäe (Uku Kuusk PSK) | Purjetamine | Zoom8 | 30.03.2024 | Ind | OM |
EN | 2 | Kai Kliiman (MK Juhan) | Sumo | N Absoluutkategooria | 23.06.2024 | Ind | M |
EN | 2 | Merily Väster (SK Nipi) Kai Kliiman (MK Juhan) Kärol Tamson (RJK Ramm) Gudrun Roosiõis (RJK Ramm) | Sumo | Naiskonnad | 23.06.2024 | Vst | M |
EN | 2 | Henri Apri (SK Elite Sport) | Kergejõustik | M teivashüpe | 20.07.2024 | Ind | OM |
EN | 2 | Kevin Sillaots (Tallinna VMK) | Veemootorisport | GT-15 | 11.08.2024 | Ind | M |
EN | 2 | Trinette Välisson (Saaremaa MS) | Purjetamine | Jääpurjetamine: N Ice-Optimist | 09.02.2024 | Ind | M |
EN | 2 | Stefan Lafitski (Katleri TKD) | Taekwondo (ITF) | M Eritehnika | 18.04.2024 | Ind | M |
EN | 2 | Stefan Lafitski (Katleri TKD) Henri Merivälja (Pärnu TKD) Danila Medvedev (Katleri Shogen Club) Timur Silin (Hvarang ITF) Igor Kozljuk (Katleri Shogen Club) | Taekwondo (ITF) | M Eritehnika. Meeskonnavõistlu.. | 18.04.2024 | Vst | M |
EN | 2 | Georg-Kaarel Tingas (Aberg) | Sumo | M kuni 67 kg | 22.06.2024 | Ind | M |
EN | 2 | Marten Seidelberg (SK Ookami) | Sumo | M kuni 75 kg | 22.06.2024 | Ind | M |
EN | 2 | Marten Annuk (RJK Ramm) | Sumo | M üle 85 kg | 22.06.2024 | Ind | M |
EN | 2 | Kärol Tamson (RJK Ramm) | Sumo | N kuni 60 kg | 22.06.2024 | Ind | M |
EN | 2 | Revo Maimre | Piljard | Piljard: M 10-palli | 26.07.2024 | Ind | M |
EN | 2 | Priit Lokotar (Nõmme KK) | Kabe | Rahvusvaheline kabe: B16 Noormehed (välkkabe) | 09.08.2024 | Ind | M |
MM | 3 | Joonas Kiisler (JK Dago) | Purjetamine | Jääpurjetamine: DN | 07.02.2024 | Ind | M |
MM | 3 | Lisbeth Taggu (Pärnu JK) | Purjetamine | Jääpurjetamine: N DN | 07.02.2024 | Ind | M |
MM | 3 | Denis Grabe | Piljard | Piljard: M 10-palli | 02.03.2024 | Ind | M |
MM | 3 | Johannes Erm (SK Leksi 44) | Kergejõustik | Sisekergejõustik: M seitsmevõistlus | 03.03.2024 | Ind | om |
MM | 3 | Johanna Lukk (NYCS) | Purjetamine | Purisuusatamine: N Purjelauakelkude kursisõit | 15.03.2024 | Ind | M |
MM | 3 | Helena Jõepere (NYCS) | Purjetamine | Purisuusatamine: N Purjelauakelkude lühirajasla.. | 16.03.2024 | Ind | M |
MM | 3 | Martti Ainola (Laulasmaa Surfiklubi) | Purjetamine | Purisuusatamine: Täispuhutavate tiibade lühiraj.. | 16.03.2024 | Ind | M |
MM | 3 | Heret Ots (KK Reval) | Veeremängud | Sportkeegel: N sprint | 29.05.2024 | Ind | M |
MM | 3 | Arti Mölter (BRP RT) | Veemootorisport | Jetisport: Runabout GP4 | 23.06.2024 | Ind | M |
MM | 3 | Kärol Soodla (Tartu Kalevi VMK) | Veemootorisport | OSY-400 | 21.07.2024 | Ind | M |
MJ | 3 | Angus Aarna Ant (Pärnu JK) | Purjetamine | Jääpurjetamine: DN | 07.02.2024 | Ind | M |
MJ | 3 | Julija Varšavskaja (SK Narva Vikingid) | Sõudmine | Sisesõudmine: Naised (500 m) | 23.02.2024 | Ind | M |
MJ | 3 | Sander Pritsik (Otepää SK) | Orienteerumine | Jalgrattaorienteerumine: M Tavarada | 06.07.2024 | Ind | M |
MN | 3 | Pärt Evald Kullerkupp (NYCS) | Purjetamine | Purisuusatamine: Purjelauakelkude kursisõit | 15.03.2024 | Ind | M |
MN | 3 | Henry Sildaru | Vigursuusatamine | M Pargisõit | 26.03.2024 | Ind | OM |
MN | 3 | Laura Marii Taggu (Pärnu JK) | Purjetamine | Zoom8 | 12.07.2024 | Ind | OM |
MN | 3 | Trinette Välisson (Saaremaa MS) | Purjetamine | N Zoom8 | 12.07.2024 | Ind | OM |
MN | 3 | Mart Väljamäe (Tartu MLK) Klim Stepanenko (Nõmme MLK) Harri Alfred Koonik (Nõmme MLK) | Mudellend | Vabalend: F1P võistkondlik | 10.08.2024 | Vst | M |
MN | 3 | Trinette Välisson (Saaremaa MS) | Purjetamine | Jääpurjetamine: Ice-Optimist | 07.02.2024 | Ind | M |
EM | 3 | Mark Tširkin (SK Nord) | Maadlus | Vöömaadlus (Kasahhi kuraš): M kuni 66 kg | 27.01.2024 | Ind | M |
EM | 3 | German Duran (SK Barra) | Maadlus | Vöömaadlus (Kasahhi kuraš): M kuni 82 kg | 28.01.2024 | Ind | M |
EM | 3 | Joosep Laus (Saaremaa MS) Karl Lember (Saaremaa MS) | Purjetamine | Jääpurjetamine: Monotüüp-XV | 06.02.2024 | Vst | M |
EM | 3 | Lisbeth Taggu (Pärnu JK) | Purjetamine | Jääpurjetamine: N DN | 10.02.2024 | Ind | M |
EM | 3 | Karina Polovnikova | Kulturism ja fitness | N Acrobatic fitness. Kuni 163 .. | 03.05.2024 | Ind | M |
EM | 3 | Kateriin Sild (Tiim Go Fit) | Kulturism ja fitness | N Bikinifitness. Üle 172 cm | 03.05.2024 | Ind | M |
EM | 3 | Rene Laane | Kulturism ja fitness | M Fitness challenge. Silver le.. | 03.05.2024 | Ind | M |
EM | 3 | Rene Laane Crisgel-Berit Poljakov | Kulturism ja fitness | Segapaarid. Fitness challenge.. | 03.05.2024 | Vst | M |
EM | 3 | Priit Meier Rene Laane | Kulturism ja fitness | M paaris. Fitness challenge. Gol.. | 04.05.2024 | Vst | M |
EM | 3 | Priit Meier Mari Oks | Kulturism ja fitness | Segapaarid. Fitness challenge.. | 04.05.2024 | Vst | M |
EM | 3 | Rene Laane Kaido Kaasik | Kulturism ja fitness | M paaris. Fitness challenge. Silve.. | 04.05.2024 | Vst | M |
EM | 3 | Meeri-Marita Paas (Türi Vibukool) Lisell Jäätma (Türi Vibukool) Maris Tetsmann (Türi Vibukool) | Vibusport | N Plokkvibu. Olümpiaring. Nais.. | 11.05.2024 | Vst | om |
EM | 3 | Karmen Kaljula (Sparta SS) | Jõutõstmine | N kuni 76 kg | 12.05.2024 | Ind | M |
EM | 3 | Karina Kotkas (Kaitseliidu LSK MäLK) | Laskesport | N 300 m Vabapüss, 60 lasku lam.. | 22.05.2024 | Ind | om |
EM | 3 | Katrin Smirnova (Narva LSK) Anžela Voronova (Kaitseliidu LSK MäLK) Ljudmila Kortšagina (Kaitseliidu LSK MäLK) | Laskesport | N 300 m Vabapüss, 3 x 20 lasku... | 23.05.2024 | Vst | om |
EM | 3 | Raido Liitmäe (MK Juhan) | Sumo | M kuni 92 kg | 26.05.2024 | Ind | M |
EM | 3 | Liina Kolk (Saaremaa MS) | Purjetamine | N RS Aero 6 | 24.06.2024 | Ind | om |
EM | 3 | Jane Tiits (Rapla Tantsustuudio) Keit Vilu (Rapla Tantsustuudio) | Cheerleading | Team Doubles Hip Hop | 28.06.2024 | Vst | M |
EM | 3 | Priit Teder (Nõmme Huvikool) | Automudelisport | Kiirusmudelid: Klass 2 / 2,5 cm³ | 28.07.2024 | Ind | M |
EM | 3 | Meico Vettik (Mini Dirt Racing) | Mootorrattasport | Motokross: EMX-Open | 28.07.2024 | Ind | M |
EJ | 3 | Liisa-Marie Lääne (Tallinna SõK) | Sõudmine | Sisesõudmine: Naised (500 m) | 23.02.2024 | Ind | M |
EJ | 3 | Margit Kuuse (Kristina Koroljak SK) | Kulturism ja fitness | N Acrobatic fitness | 02.05.2024 | Ind | M |
EJ | 3 | Olivia Hermlin | Kulturism ja fitness | N Bikinifitness. Üle 166 cm | 03.05.2024 | Ind | M |
EJ | 3 | Viktoria Vesso (SK EstWrest) | Maadlus | Naistemaadlus: N kuni 62 kg | 24.05.2024 | Ind | OM |
EJ | 3 | Alonso Gonzalez Margalef (SK Eesti Karud) | Sumo | M üle 115 kg | 25.05.2024 | Ind | M |
EJ | 3 | Jakob Kulbin (SK Biathlon) | Laskesuusatamine | M 15 km | 08.02.2024 | Ind | OM |
EJ | 3 | Jakob Kulbin (SK Biathlon) | Laskesuusatamine | M 10 km sprint | 10.02.2024 | Ind | OM |
EJ | 3 | Elisabeth Võrk | Kulturism ja fitness | N Bikinifitness. Üle 166 cm | 03.05.2024 | Ind | M |
EJ | 3 | Romel Seemann (SK Eesti Karud) | Sumo | M kuni 100 kg | 24.05.2024 | Ind | M |
EJ | 3 | Anatoli Zadorožnõi (SK Eesti Karud) | Sumo | M üle 100 kg | 24.05.2024 | Ind | M |
EJ | 3 | Mariette Liigend (MK Juhan) | Sumo | N üle 75 kg | 24.05.2024 | Ind | M |
EJ | 3 | Marleen Riisaar (Elva LSK) Anastassia Olewicz (Narva LSK) Susanna Sule (Kaiu LK) | Laskesport | N 50 m Püss, 60 lasku lamades... | 03.06.2024 | Vst | om |
EJ | 3 | Stella Brita Allas Eleliis Orma Jasper Vähk Kaspar Allas Jürgen Güsson Albert Pedmanson | Turniiribridž | Lahtine klass (U-21) | 12.07.2024 | Vst | M |
EN | 3 | Anett Liisa Parts (OK JOKA) | Orienteerumine | Suusaorienteerumine: N Lühirada | 26.01.2024 | Ind | M |
EN | 3 | Julia Trynova (VK En Garde) | Vehklemine | N epee (individuaalne) | 23.02.2024 | Ind | OM |
EN | 3 | Julia Trynova (VK En Garde) Eliisa Kikerpill (Tartu SS Kalev) Ksenja Pärlin (Tartu SS Kalev) Aleksandra Nikolajeva (VK Tallinna Mõõk) | Vehklemine | N epee (võistkondlik) | 25.02.2024 | Vst | OM |
EN | 3 | Aleksandra Skromnova (Hvarang ITF) | Taekwondo (ITF) | N Kahevõitlus kuni 46 kg | 20.04.2024 | Ind | M |
EN | 3 | Denis Toptšii (Katleri Shogen Club) | Taekwondo (ITF) | M Kahevõitlus kuni 75 kg | 20.04.2024 | Ind | M |
EN | 3 | Taarjon Väärtnõu (Aberg) | Sumo | M kuni 60 kg | 23.06.2024 | Ind | M |
EN | 3 | Kärol Tamson (RJK Ramm) | Sumo | N kuni 60 kg | 23.06.2024 | Ind | M |
EN | 3 | Gudrun Roosiõis (RJK Ramm) | Sumo | N kuni 70 kg | 23.06.2024 | Ind | M |
EN | 3 | Polina Ikkonen (SpK Akvalang) | Allveesport | Kiirusalad: N 200 m akvalangiga | 29.06.2024 | Ind | M |
EN | 3 | Melana Nelk (PK Olümp-Kalev) | Poks | N kuni 80 kg | 30.06.2024 | Ind | OM |
EN | 3 | Miia Ott (Rae Kergejõustik) | Kergejõustik | N 100 m | 19.07.2024 | Ind | OM |
EN | 3 | Karl Gnadeberg | Piljard | Piljard: M 8-palli | 28.07.2024 | Ind | M |
EN | 3 | Paul Richard Laur (MSK Nord) | Veemootorisport | GT-15 | 11.08.2024 | Ind | M |
EN | 3 | Aron Poolma (Pärnu JK) | Purjetamine | Jääpurjetamine: Ice-Optimist | 09.02.2024 | Ind | M |
EN | 3 | Anni Kubjas (Saaremaa MS) | Purjetamine | Jääpurjetamine: N Ice-Optimist | 09.02.2024 | Ind | M |
EN | 3 | Taarjon Väärtnõu (Aberg) | Sumo | M kuni 60 kg | 22.06.2024 | Ind | M |
EN | 3 | Hüüd-Keerit Truuverk (SK Ookami) | Sumo | M kuni 85 kg | 22.06.2024 | Ind | M |
EN | 3 | Marten Annuk (RJK Ramm) | Sumo | M Absoluutkategooria | 22.06.2024 | Ind | M |
EN | 3 | Helerin Põder (SK Eesti Karud) | Sumo | N kuni 50 kg | 22.06.2024 | Ind | M |
EN | 3 | Kärol Tamson (RJK Ramm) | Sumo | N Absoluutkategooria | 22.06.2024 | Ind | M |
EN | 3 | Merily Väster (SK Nipi) | Sumo | N üle 65 kg | 22.06.2024 | Ind | M |
Eesti sportlaste rahvusvahelistel tiitlivõistlustel saavutatud medalite üle arvestuse pidamisel võetakse aluseks alljärgnev:
1) tiitlivõistlusena käsitletakse olümpiamänge, maailma meistrivõistlusi, Euroopa meistrivõistlusi, noorte olümpiamänge ja Euroopa noorte olümpiafestivale;
2) medal on võidetud spordialal või distsipliinil, mida esindav rahvusvaheline katusorganisatsioon kuulub katusorganisatsiooni, mis on rahvusvahelisi spordi katusorganisatsioone koondava organisatsiooni (SportAccord) liige, ja mida esindav Eesti spordialaliit kuulub rahvuslikku olümpiakomiteesse;
3) vanuseklassina arvestatakse täiskasvanuid, noorsugu (U-23), juunioreid (U-20) ja kuni kahte vanemat noorte vanuseklassi (U-18 ja U-16);
4) tiitlivõistlustel osalejaid on rohkem kui medalikohti;
5) täisealine medalist on Eesti kodakondsusega.
1) tiitlivõistlusena käsitletakse olümpiamänge, maailma meistrivõistlusi, Euroopa meistrivõistlusi, noorte olümpiamänge ja Euroopa noorte olümpiafestivale;
2) medal on võidetud spordialal või distsipliinil, mida esindav rahvusvaheline katusorganisatsioon kuulub katusorganisatsiooni, mis on rahvusvahelisi spordi katusorganisatsioone koondava organisatsiooni (SportAccord) liige, ja mida esindav Eesti spordialaliit kuulub rahvuslikku olümpiakomiteesse;
3) vanuseklassina arvestatakse täiskasvanuid, noorsugu (U-23), juunioreid (U-20) ja kuni kahte vanemat noorte vanuseklassi (U-18 ja U-16);
4) tiitlivõistlustel osalejaid on rohkem kui medalikohti;
5) täisealine medalist on Eesti kodakondsusega.