Tagasi
Lisa 2018-09-21 00:00:00 2018-09-21 01:00:00 Europe/Tallinn Kuidas õpetada paraspordialasid: erivajadustega treenitavatega tegelemise spetsiifika ja reeglid Koolituse sisu: Kuidas ujub inimene, kes on pime? Kas ka ilma jalgadeta on võimalik sõuda? Mis tunne on ratastoolis korvpalli mängida? Lisaks juba mainitud spordialadele on võimalik tutvuda istevõrkpalliga ning saada uusi teadmisi paraspordist üldisemalt. Koolituse eesmärgiks on näidata, et absoluutselt kõik inimesed on võimelised liikumisharrastusega tegelema, hoolimata nende erivajadusest. Koolitusel on võimalik osalejatel kogeda erivajadusega harrastaja rolli ning kõik käsitletavad spordialad proovitakse üheskoos läbi. Praktilist poolt toetavad asjatundlikud lektorid, kelleks on kohalikud treenerid ning kaasatud on ka meie oma parasportlased, kes jagavad osalejatega oma kogemusi ning annavad häid näpunäiteid erivajadustega inimeste kaasamiseks spordi tegemisse. Koolitusel saab ülevaate erivajadusetega inimeste spordialadest. Käsitlemist leiavad järgnevad paraspordialad detailsemalt: parasõudmine, ratastoolikorvpalli, paraujumine, istevõrkpalli. Iga ala kas proovitakse või vaadeldakse, kuidas erivajadusega inimene ala harrastab. Koolitus toimub koostöös Eesti Paralümpiakomitee, Eesti Invaspordi Liidu ning Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskusega. Loe lähemalt ja registreeru Astangu 27, Tallinn Katrin Soidra-Zujev katrin.soidra-zujev@tlu.ee
Toimumine
21.09.2018
Astangu 27, Tallinn
Info
Katrin Soidra-Zujev
katrin.soidra-zujev@tlu.ee
639 1751
Korraldaja(d)

Koolituse sisu:
Kuidas ujub inimene, kes on pime? Kas ka ilma jalgadeta on võimalik sõuda? Mis tunne on ratastoolis korvpalli mängida? Lisaks juba mainitud spordialadele on võimalik tutvuda istevõrkpalliga ning saada uusi teadmisi paraspordist üldisemalt. 
Koolituse eesmärgiks on näidata, et absoluutselt kõik inimesed on võimelised liikumisharrastusega tegelema, hoolimata nende erivajadusest. Koolitusel on võimalik osalejatel kogeda erivajadusega harrastaja rolli ning kõik käsitletavad spordialad proovitakse üheskoos läbi. Praktilist poolt toetavad asjatundlikud lektorid, kelleks on kohalikud treenerid ning kaasatud on ka meie oma parasportlased, kes jagavad osalejatega oma kogemusi ning annavad häid näpunäiteid erivajadustega inimeste kaasamiseks spordi tegemisse. 
Koolitusel saab ülevaate erivajadusetega inimeste spordialadest. Käsitlemist leiavad järgnevad paraspordialad detailsemalt: parasõudmine, ratastoolikorvpalli, paraujumine, istevõrkpalli. Iga ala kas proovitakse või vaadeldakse, kuidas erivajadusega inimene ala harrastab. 
Koolitus toimub koostöös Eesti Paralümpiakomitee, Eesti Invaspordi Liidu ning Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskusega.

Loe lähemalt ja registreeru